Facebook reklamcılığı (Facebook Reklam Yönetimi): Marka ya da işletmeler ürün ve hizmetlerinin tanıtım planlamasında Facebook ve Instagram reklamcılığını tercih ederler. Linkedln ve Twitter reklamcılığına görece tıklama başı maliyetlerinin daha uygun olması tercih sebebidir.

Facebook ile mobil, masaüstü, uygulama üzerinden reklam yönetimi mümkün!

Facebook reklam yöneticisi; kampanya ve bütçe yönetimi, detaylı hedefleme, reklam yayınlama zamanını belirleme ve performans ölçümleme ve yönetimine olanak tanır. Üstelik Facebook Reklam Yöneticisi birden fazla reklam yönetimine olanak tanır. Anlık raporlama ile reklamın performansı ölçümlenebilir ve optimizasyon yapılabilir. 

Facebook ve Instagram Reklamcılığı Neden Önemlidir? 

Facebook ve Instagram reklamcılığı, markanızı çevrimiçi olarak büyütmenin, sektörünüzde etkili olmanın ve hedeflerinize ulaşmanın en etkili yollarından biridir. Facebook ve Instagram, haftada birkaç saat harcayan iki milyardan fazla aktif kullanıcıya sahiptir.

Facebook ve Instagram reklamcılığı modern çağın en uygun maliyetli reklam biçimlerinden biridir.

Facebook ve Instagram reklamcılığı, her büyüklükteki işletmeye, hedef kitlelerine ulaşma ve doğrudan onlara satış yapma fırsatı sunar.

Facebook ve Instagram reklamlarını, bütünleşik pazarlama stratejilerinde başarılı bir şekilde uygulayabilen işletmeler işlerini, öngörülebilir ve ölçülebilir bir şekilde önemli ölçüde büyütebilirler.

Facebook Instagram Reklamları Yeniden Hedefleme:

Facebook ya da Instagram’da yeniden hedefleme stratejisi ile marka ya da işletmeler çevirim içi dünyada sayfalarını ziyaret eden kullanıcılara kendilerini sık sık hatırlatır Böylelikle mevcut ve potansiyel müşteriler, anlık gelişmeler, yeni ürün ve hizmetlerden anında haberdar olur.

Facebook Reklam Yönetimi Ne İşe Yarar?

Marka ve işletmelerin ürün ve hizmetlerine ilişkin hedef kitle sayısını maksimize eder,

Dönüşümlerini ve web sitesi trafiğini artırır.

Facebook ve Instagram reklam kampanyalarınızı oluşturmak, izlemek ve optimize etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Yaratıcı ve stratejik oluşturulmuş Facebook – Instagram reklamları neden önemlidir?

Web sitesi trafiği ya da açılış sayfası trafiği artar.

Marka ya da işletmeler potansiyel müşterilerini etkilemek için ne yapmalılar?

Facebook ya da Instagram reklamlarıyla marka ya da işletmelerin potansiyel müşterilerine erişimi çok kolay!