Hedef kitlenize ulaşmanın en iyi yollarından biri sosyal medya reklamcılığını aktif olarak kullanmaktır. Günümüzde işletme sahiplerinin farkındalığının artmasıyla birlikte, sosyal medya reklamcılığının bir diğer bileşeni olan linkedln reklam modellerinin kullanımı da artmıştır. 

Lınkedın Reklam Kampanyaları Ne işe Yarar?

Linkedln kullanıcıları, kurumsal hayatın aktif oyuncularıdır. Bu nedenle, mesleki gelişme, yeni iş fırsatları ve yeni pazar keşfi için aktif olarak Linkedln platformunu kullanırlar. Linkedln, Facebook, Instagram ve Twitter gibi diğer büyük reklam platformlarından üç kat daha yüksek dönüşüm sağlar. Organik artış, sponsorlu Linkedln kampanya kurgularıyla desteklenirse markalar için yüksek dönüşüm kaçınılmazdır. 

Lınkedın Reklamları:

Hedef kitlenizi maksimize eder,Dönüşülerinizi ve web sitesi trafiğini artırır. Linkedln reklam kampanyalarınızı oluşturmak, izlemek ve optimize etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Web Trafiğinizi Artırın

Yaratıcı ve stratejik oluşturulmuş Linkedln reklamlarıyla web sitenizin ya da açılış sayfanızın trafiğiniz artırın. 

Karar Vercileri ve Üst Düzey Yöneticileri Etkileyin

Linkeldn inmail reklamlarıyla potansiyel müşterilerinize erişiminiz çok daha kolay.

Şirket Sayfanızın Güvenilirliğini Artırın

Linkedln reklam kampanyalarınızla şirket sayfanıza sektörünüzle ilgili alakalı üst düzey yöneticileri çekin ve güvenilirliğinizi artırın.

Lınkedın Reklamcılığı Neden Önemlidir?

Fortune şirketleri tarafından en çok kullanılan platform olan Linkedln, markanız ya da işletmenizin sektörünüzle alakalı üst düzey yöneticilere ulaşmasını kolaylaştırır. Linkedln reklamcılığı ile mesajınızı doğrudan alakalı kişilere gönderebilir ve hedef kitle demografinize eşsiz bir reklam kampanyası süreci yaşatabilirsiniz. 
740 milyondan fazla kullanıcısı olan Linkedln platformunda benzersiz reklamlarınızla marka bilinirliğinizi artırabilir ve hedeflediğiniz dönüşümü kısa sürede elde edebilirsiniz.