Propaganda sanatı Devamı Hemen her meslek erbabı işiyle ilgili şeyleri iştigali olmayan yerlerde görmeyi sever. Lavabo deliğinden akan su fizikçiye bir teori hakkında fikir verebilir. Tatildeki bir tüccar bulunduğu yerden aldığı ilhamla yeni bir iş fikri geliştirebilir. Kampanya Devamı Workingen'de; mecraları ne olursa olsun kampanyalar, propaganda sanatının başyapıtları olarak görülür. Bir kampanya tasarlamak propaganda sanatçısı için başlı başına bir çalışmadır.

Hakkımızda

Workingen tavrı kibarlık üzerine kuruludur. Hem kendi, hem de hizmet verdiği müşterinin iletişim dilinde kibarlığa özen gösterir. Çünkü samimiyet kibarlık üzerine inşa edilmezse laçka bir hale dönebilir.

Bu tavır nedir?

Bir Workingen markasını mecrada ayrıştıran önce kibarlığı ardından samimiyetidir. Suni, sonradan yerleştirme, devşirme marka itibarlarından uzak durur. Markaların yapmacık reklam unsurlarıyla donatılmasından ziyade yaratıcı ve doğal, kendi gibi olmaları için çaba gösterir.

BU HAVALAR KİMEDİR ?

Workingen havalı bir reklam ajansıdır. Ticari ve ekonomik hayatın dalgalı, inişli, çıkışlı dönemlerinden her şirket gibi etkilense de havasını bozmaz. Gerçekten var olmak için gerçeklerle çalışır.

WORKINGEN NEYİN PEŞİNDEDİR?

Workingen, markaların ya da marka bilincine ulaşmış firmaların peşindedir. Bir iştirak için şunlardanmış, bunlardanmış, şöyleymiş, böyleymiş demez. Kendi gibi düşünmese de başka fikirlerin de olabileceğine inanan markalarla ilgisi vardır.

Markalara mutlu sonla biten hikayeler yazar. Hiç bir marka doğduğu gibi kalmaz. Markanın evriminde onun genlerine işleyecek fikirlerin peşinden gitmek tam da onun işidir. Workingen, kalıcı ve üretken ilişkilerin peşindedir. Onları arar, sorar. Başka fikirlerin de olabileceğine inanan markalarla ilgisi vardır.

Servislerimiz

Workingen'i muadillerinden ayıran en önemli farklılığı servisleridir. Her servisi vermez. Grafik, metin ve film tabanlı çalışmalarda ekibinin yanı sıra uzman kişi ve kuruluşlarla da işbirliği içindedir.

Workıngen servisleri elbette bunlarla sınırlı değildir.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

Sosyal medya kanallarından anında sonuç alınmasına olanak tanır. Ürün ve hizmetlerin doğru hedef kitleye, en uygun maliyetle ulaşmasını sağlar. Satış yaratma, bilinirlik ve markanın ihtiyacı olan tüm dönüşümler için en etkili dijital reklam kampanya stratejileri, workingen dijital medya uzmanları tarafından oluşturulur. <a href="#">DEVAMI</a>

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Sosyal medya kanallarında doğru içerik yönetimi ile satış potansiyelinizi artırmak mümkün. Marka bilinirliği, yeni müşteri edinme ve web sitesi trafiğini artırmanın en etkili yollarından biri de sosyal medya içerik yönetimidir.

SEO Hizmetleri

Workingen arama motoru optimizasyonuhizmeti, arama motorlarında anında sonuç almanıza olanak tanır. Marka ya da işletmelerin ürün ve hizmetlerini,stratejik arama motoru optimizasyonu ile doğru hedef kitleye ulaşmasını sağlar.

Google Reklam Hizmetleri

Google reklamları web trafiğini artırır ve yüksek oranda dönüşüm sağlar. Google reklam yönetim hizmetleri ile işletme ya da marka,hedefli ve benzersiz kullanıcılara tanıtılır.

Example Heading

Tüm hizmetlerin detayı için tıklayın!

Dikkatinizi Çekerim

Workingen tavrı kibarlık üzerine kuruludur. Hem kendi, hem de hizmet verdiği müşterinin iletişim dilinde kibarlığa özen gösterir. Çünkü samimiyet kibarlık üzerine inşa edilmezse laçka bir hale dönebilir.

Blog

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in piece of classical Latin literature from 45 BC, it a old.

İletişim Formu

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in piece of classical.

İletişim Formu

[contact-form-7 404 "Bulunamadı"]

İletişim Bilgileri

İletişim Formu

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in piece of classical.

+90 (212) 268 71 61

Muallim Naci caddesi 51/2 Ortaköy - Beşiktaş İSTANBUL

contact@workingen.com